Akcebet QR Yatırım

Anatolian Limited B.V şirketinin lisanslı bir ürünü olan Akcebet, yatırım ve çekim işlemlerinde üst düzey bir hizmet kalitesi oluşturmuştur. Havale, Cepbank ve kredi kartı gibi bankacılık yöntemlerinin yanına son değişikliklerin ardından QR kod yatırım seçeneği de eklenmiştir. Akcebet QR yatırım yöntemi sayesinde tek bir barkod okutması yaparak saniyeler içerisinde ödeme yapabilirsiniz.

Akcebet QR Kod İle Nasıl Para Yatırılır?

Kare kod yatırımlarını yapmak isteyen Akcebet üyelerinin temel olarak iki şartı yerine getirmesi gerekiyor. Bunlardan birincisi mobil bankacılık sistemini kullanmak, ikincisi ise işlem sırasında iki farklı cep telefonu kullanmak olacaktır. Elinizdeki birinci cep telefonundan mobil bankacılık uygulamanıza girerek paranızı QR kodu ile gönderin. Bu transfer sonrasında sizlere bir QR kodu verilir. Bu kodu cihazda bırakarak elinize ikinci cep telefonunu alın ve Akcebet müşteri temsilcilerinden siteye ait kare kodunu alın. Son aşamada cihazlardaki bu kodları birbirine göstererek okutma işlemi yapın. Bu şekilde paranız hesaba geçmiş olacaktır.

Akcebet QR Kod Yatırım Limitleri

Diğer tüm para yatırma seçeneklerinde olduğu gibi, Akcebet sitesinde QR kod yöntemi için de avantajlı limitler belirlenmiştir. Bu ödeme seçeneğinde 20 TL gibi düşük alt limitlerle yatırım yapmak mümkün olacaktır. Öte yandan Akcebet QR yatırım yöntemi için belirlenen üst limitler ise 2.000 TL’ye kadar çıkarılmıştır.

Akcebet QR Kod Para Yatırma Avantajları

Akcebet hesabına anlık olarak para yatırmak isteyen kişiler, QR kodu yöntemini güvenle tercih edebilir. Zira diğer bankacılık seçeneklerinin aksine, bu yatırım seçeneğinde hiçbir bekleme süresi yoktur. Cihazlardan barkod okutma işlemini yaptığınız zaman, aynı saniyede paranız Akcebet hesabına geçmiş olacaktır. Öte yandan bilindiği üzere Havale ve Cepbank gibi tüm bankacılık seçeneklerinde, bankaların talep ettiği belirli komisyonlar vardır. Ancak yatırımları için QR kodunu tercih eden kişilerden hiçbir şekilde komisyon alınmıyor. Bu nedenle kare kodu seçeneğinin ekonomik olarak da bahisseverlere sağladığı avantajlar vardır. Bu yöntemle ödeme yapan kişilere Akcebet sitesinde yüksek oranlarda yatırım bonusu verildiğini de söyleyebiliriz. Böylece yapacağınız kare kod ödemeleri daha kazançlı bir şekle gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir